I N C O M I N G Guild Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Laurios/mage/Frost/fire

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Laurios
Anonymní




Laurios/mage/Frost/fire Empty
PříspěvekPředmět: Laurios/mage/Frost/fire   Laurios/mage/Frost/fire EmptySun May 31, 2015 4:40 pm

Tvůj věk: 22

Máš premium účet ? Pokud ne, jsi schopný si ho zajistit ? Prémium nemám, pokud uvidím smysl tohoto serveru , tak s tím problém nemám.

Máš Mikrofon / Teamspeak?: samozřejmě .)

Omezuje tě něco v hraní? (Práce na směny, rodina atp): Práce krátký/dlouhý týden ( Barman )

Jsi ochotný/chceš se stát součástí pravidelné/stabilní raid grupy která bude raidovat každý týden ve stejný čas (od x do x hod)?: časem nejsem omezen Smile spíše by mi vyhovovalo ve večerních / nočních hodinách . Přes den molten laguje, tudíž je to příjemnější hrát bez těch lagů .

Je li odpověď na předchozí otázku ne, co přesně od guildy očekáváš?: Očekávám dobrou komunitu , poznání novách přátel a pomoc se ztracenou chutí hrát tuto gamesku

Jaký je tvůj ingame progress?
monster ( MSV 10n/25n/10hc/25hc : 6/6    ToES  10n/25n/10hc/25hc  : 4/4  HoF 10n/25n/10hc/25hc : 6/6
molten ( MSV 0/0  ... ToES 25n : 4/4 ToEs RF 4/4 ... ToT 25n 1/7

Hraji zde 2 dny Wink tudíž progress tu nemám skoro žádný




Screenshot UI, Screenshot Talent Buildu a Screenshot Glyphu ( www.imgur.com ): UI nepoužívám . talenty jsou asi bez komentáře a na glyphech pracuji, jak jsem psal, hraji zde 2 dny

Prozatím jsem neměl nějak čas zkoumat funkčnost mé klassy na tomto serveru . Tudíž rotaci vypisovat nebudu , páč je to podle situace vždy jiné Smile Frost mage ani specifickou rotaci nemá Smile taktéž fire, vše se pohybuje ohledně smysluplného mačkání 3-5ti spellů tak jak uznám za vhodné v danou situaci . Gemy .. red ( 160 int ) green ( haste + hit ) orange ( int + haste ) .. Reforge jsou taktéž nejisté, mohu tu psát, že haste je na prvním místě, což by být mělo ale jak jsem říkal tento server hrám opravdu chviličku a neměl jsem čas to vše prozkoumat a vyzkoušet Smile Prozatím hraji pouze frost mága Smile nabírám nějaký to PVP vybavení, který díky svému pravidelnému haste se hodí rovněž do PVE .. Později budu testovat Fire až budu mít PVE EQ a dostatek možnost jak nakombinovat reforge .. Smile

Fire ( hit 17%, 40%crit - unbuff +- 30% zbytek bych rval do haste Smile )  
Frost ( ht 17%, maximum haste +- 40-50% , zbytek mastery Smile )
Návrat nahoru Goto down
Qman




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 13. 02. 15

Laurios/mage/Frost/fire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laurios/mage/Frost/fire   Laurios/mage/Frost/fire EmptyMon Jun 01, 2015 10:31 am

hm... vyzera ze progres mas dobry skoda ze tam nevidim TOTko... ale to by problem nemal byt
malicke minus asi za ten premium ucet ale ak si ochotny to zaplatit tak by to tiez nemal byt problem.

Čo sa tyka maga to sa radsej vyjadrovat nebudem nakolko sa ho sam este len ucim hrat avsak rotacia tam urcite je !!!! aj ked je to prevazne o nacasovani AT a snapshotu

Kedze tu hras 2 dni EQ asi nebude nic moc no PVP sa da nazbierat pomerne rychlo popripadne nejaky ten RF.

Tie staty co mas dole hm... 17% hit ??? na pandach pokial viem tak staci 15% spellhit a na moltene je aj tak buged takze ti bude stacit zatial 7,5% tusim pokial ten bug nespravia.

za mna asi vsetko.. som PRE aspon na test ale nech sa vyjadria pankovia officiery Very Happy Very Happy

gl !
Návrat nahoru Goto down
lauriec
Anonymní




Laurios/mage/Frost/fire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laurios/mage/Frost/fire   Laurios/mage/Frost/fire EmptyMon Jun 01, 2015 11:16 am

za ten hit se omlouvám, ale jak jsem psal , hraji tu krátce a neměl jsem prozatím možnost zjistit a vyzkoušet účinnost hitu na moltenu .) každopádně děkuj za informaci, je pro mě velice užitečná Wink
Návrat nahoru Goto down
Peiraq

Peiraq


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 02. 15
Age : 30

Laurios/mage/Frost/fire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laurios/mage/Frost/fire   Laurios/mage/Frost/fire EmptyMon Jun 01, 2015 4:40 pm

nemas premko, o svoji classe toho moc nevis i pres to ze mas full clearnuty 3 raidy including hc.. i kdyz dle myho nazoru se tomu na monsteru neda rikat raidy.. UI nepouzivas a TALENTY jsou bez komentare ?

Laurios/mage/Frost/fire 0e64e8e3d38debbb4bec042a936684da3c34b51de37929291b4290b38395bd6b

ja to vidim leda tak na frienda a pozdejs na triala..
Návrat nahoru Goto down
Unstasl

Unstasl


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 04. 02. 15

Laurios/mage/Frost/fire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laurios/mage/Frost/fire   Laurios/mage/Frost/fire EmptyMon Jun 01, 2015 5:02 pm

Ako uz bolo spomenute, premko je must have ked chces pravidelne raidovat a mage urcite niaku rotaciu ma ale to necham na guildstrejdu, ja sa v magovi nevyznam

"UI nepoužívám" to sa da? Very Happy

Suhlasim s peiraqom zatial som PRE na rank friend a ked doladis gear, poradis sa s nasim guildstrejdom o magovi a kupis premko tak neskôr rank trial
Návrat nahoru Goto down
Laurios
Anonymní




Laurios/mage/Frost/fire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laurios/mage/Frost/fire   Laurios/mage/Frost/fire EmptyTue Jun 02, 2015 1:03 pm

Nechci se tu hádat, ale pokud povíš podle přihlášky zda o své classe něco vím nebo nevím Smile tak jsi docela frajer Wink ano UI nepoužívám, addony taktéž ne .) ale to nevypovídá o mé neschopnosti, hraji tu dnes 3tí den a včera jsem si složil world TOT10 ... kupodivu a s překvapením jsem tuto grupu dotáhl tak daleko ,co nezvládají ani jakékoli guildy tady 5/7 down Smile sice chvilku trvalo než se ta world grupa trošku dala do kupy a zkrotila se ale šlo to hladce. O mage classe vím toho tolik kolik potřebuji k tomu abych se vždy držel v recountu na prvních příčkách i bez Toho EQ to nemám ( dnes už 503 ) a pokud si myslíš, že frost mage má nějakou specifickou rotaci, tak o magovi nevíš absolutně nic ty Wink
Návrat nahoru Goto down
Peiraq

Peiraq


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 02. 15
Age : 30

Laurios/mage/Frost/fire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laurios/mage/Frost/fire   Laurios/mage/Frost/fire EmptyTue Jun 02, 2015 1:31 pm

Laurios/mage/Frost/fire 8ae86b141c06fe42942b82ecc0e2e93d231f6e690ff7d88598555dc25d579675
Návrat nahoru Goto down
Peiraq

Peiraq


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 02. 15
Age : 30

Laurios/mage/Frost/fire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laurios/mage/Frost/fire   Laurios/mage/Frost/fire EmptyTue Jun 02, 2015 5:03 pm

Asi se budes fakt divit, ale podle ty prihlasky opravdu pozname co je dotycnej zac protoze od toho prihlasky jsou.. ve vzoru je jasne napsany, ze ignorovanim vzoru se app okamzite zamita a ty u bodu se screem UI, talentu a glyphu napises "bez komentare".. To samy posledni bod.. napsal jsi tady wall of text o tom jak pouzivas spelly jak uznas za vhodny.. jenze takhle to fakt nefunguje kazda classa ma svoje mechaniky podle kterych se to hraje.. a ty mechaniky a vsechno kolem toho chceme od tech lidi videt aby jsme vedeli ze se ve svoji classe vyznaji.. a ty tady pises nejaky blaboly o tom jak to umis smysluplne mackat jak uznas za vhodny...

UI nepouzivas ? A co teda pouzivas prikazovej radek ? lol!

Addony nepouzivas ? Hlasis se do pve guildy a nemas ani DBM ?
Návrat nahoru Goto down
Laurios
Anonymní




Laurios/mage/Frost/fire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laurios/mage/Frost/fire   Laurios/mage/Frost/fire EmptyWed Jun 03, 2015 2:41 pm

Dobře tedy : DBM je samozřejmost Smile to jsem měl na mysli , že není potřeba psát .... UI mám základní bez jakýchkolvek úprav , ostatní addony nemám Wink kazí mi to pot ze hry Smile


Fire mage rotace : Neustále držím na targetu Living Bombu ( jasné ) , dále začínám Scorchem ( nejedu fireball ---> Scorch , rychlejší cást + Pravděpodobnost Critiku ----> více procu Hot Streak ) .. ( poslední talent invocation --- za 3 sec full mana / nemá CD + 15% spell power na 1 minutu ) .... burst --> Scorch dokud nemudu mít malý a velký hot streak ( 3x ) poté Invocation + mirror image + burst potion , Zapnu altertime a castim Fireball ( teď Fireball díky většímu dmg tudíž i většímu ignite ) než doletí fireball k danému targetu dávám instapyroblast , tím způsobíme že máme hned v zápětí znovu malý a velký hot streak , tudíž můžeme dát 3x instapyro dokud nám nedoběhne altertime , zkončí alter time a máme opět malý + velký hotstreak a opět můžeme dát 2x instapyro , zapneme presence of mind a dáme 6tý instapyroblast v pořadí. ( tímto celým docílíme co největšího igntu a použjeme Combustion). Dále je rotace podobná , castíme sorch + když máme instapyro tak dáváme instapyroblast ( občas si pomůžeme inferno Blastem --> má 100% )...


Frost mage rotace : držíme na targetu Lving bombu , Castíme Frost bolt + při procnutí insta Frostfire bolt ( čímž si nabíjíme Icicle " masterku" které můžeme mít macimálně 5 shardu , další každý sharda letí přímo s daným spellem do targetu ). Ring of frost (
cc addky --- > vyplatí se hlavně u horridona ) dále nám procuje Finger of Frost který nám zvýší dmg Ice lance o 100% ( maximálně 2 nabítí najednou) ... V burstu dále používáme Icy veins , Frozen orb , opět altertime, invocation, burst potion. Nesmíme zapomenout na svého elementála a správě užívat jeho Frost novu, která nám pokaždém použití na jaký koliv target dobije Finger of frost !!! Ice Lance nám zpouští všechny shardy do targetu .... !!!!


Snad toto bude stačit .) pokud rozepsat Arcane tak ve zkratce ...


Arcane mage rotace: Nether tempest / Living bomb na targetu ( preferuji Living bombu , má lepší proct na moltenu ) Dále Arcane blast ... a poté arcan missile ( tu na moltenu jsou arcane missilky skoro instant pronuté tudíž zde skoro nic jiného neděláme ) . po nabití 4 Arane chargů dáváme Aran barrage .. a toto se točí celý čas .) myslím si , že nejvíce nudná classa na MoP . Smile


Děkuji s pozdravem Laurios
Návrat nahoru Goto down
Laurios
Anonymní




Laurios/mage/Frost/fire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laurios/mage/Frost/fire   Laurios/mage/Frost/fire EmptyWed Jun 03, 2015 2:43 pm

Pokud budou nějaké nejasnosti není problém si mě zavolat na TS a já ti to vše vysvětlím polopatě Smile s opravdu problém nemám Wink
Návrat nahoru Goto down
laurios
Anonymní




Laurios/mage/Frost/fire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laurios/mage/Frost/fire   Laurios/mage/Frost/fire EmptyWed Jun 03, 2015 2:46 pm

Fire talenty : Presenc of mind , Ice barrier , Ring of frost, cauterize, Living bomb, invoation

Frost talenty : Ice floes , Ice barrier, Ring of frosr, Cauterize, Living bomb, Invocation
Návrat nahoru Goto down
Peiraq

Peiraq


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 02. 15
Age : 30

Laurios/mage/Frost/fire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laurios/mage/Frost/fire   Laurios/mage/Frost/fire EmptyWed Jun 03, 2015 3:52 pm

to mi po lopate muzes vysvetlovat co chces.. mage jsem od tbc nehral, ale vidim ze asi nemas poneti co je to snapshoting kdyz vidim tvuj opener a potka s burstama prijde az nekde po living bombe..
Návrat nahoru Goto down
Laurios
Anonymní




Laurios/mage/Frost/fire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laurios/mage/Frost/fire   Laurios/mage/Frost/fire EmptyWed Jun 03, 2015 6:11 pm

Nevím , tedy proč se tu se mnou hádáš o classe o které nevíš absolutně nic Very Happy raději nebudu komentovat Wink ano znám snapshot , ale když ti to tu tak krásně rozepíšu, tak nemáš potřebu ho vidět Wink .. tímto debatu s tebou ukončuji Wink počkám si na vyjadření některého z mágů , aby podali svůj názor Wink

btw: začínáš LB ... ano burst potion jde až potom . jelikož burt poton je na 20 sec a potřebuji ho převážně ve chvíli kdy začnu stackovat ignite mímy instapyroblasty .) není rozdíl, pokud ti tiká bomba za 85 nebo za 90 ale je rozdíl, pokud dáš pyrem 250 nebo 300k Smile to je to proč je burst až někdy těsně před použitím altertimu Wink !! Ale jak jsi psal, mága jsi nehrál od TBC tudíž o ninějším mágov nemůžeš vědět ani prd Wink tudíž celá tato debata je úplně zbytečná Wink
Návrat nahoru Goto down
Peiraq

Peiraq


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 02. 15
Age : 30

Laurios/mage/Frost/fire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laurios/mage/Frost/fire   Laurios/mage/Frost/fire EmptyWed Jun 03, 2015 6:30 pm

No nevsiml jsem si, ze by nas guild master co mainuje mage pouzival jako filler scorch misto fireballu.. a ze by se snazil co nejvic nakrmit ignite kvuli combustionu protoze porad mluvi o tom, ze na mop uz combust neni tvuj hlavni burst ale je to jen dalsi spell kterym si procnes pyro, protoze combu uz sam o sobe dava dost velky hovno..

A navic si nesnapnes bombu potkou, protoze si myslis, ze to z 85k udela 90k.. pricemz te to stoji jeden global a ten dmg co udela bomba overal tak to ani zdaleka nenazenes jednim pyrem navic ovlivnenym potkou..

Ale jo mas pravdu nechame vyjadrit se dalsi mage at posoudi toho top mage co si mysli ze na mop ma mit 17% spell hit cap... lol!
Návrat nahoru Goto down
Peiraq

Peiraq


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 02. 15
Age : 30

Laurios/mage/Frost/fire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laurios/mage/Frost/fire   Laurios/mage/Frost/fire EmptyWed Jun 03, 2015 6:44 pm

Me se libi, ze jsi totalne osral prihlasku a myslel jsi jak te vemem vsema deseti, protoze jsi mel hc progress na nejakym monsteru a jak jsi tady dal s pugem 5/7 totko.. A kdyz ti reknu ze prihlaska je v podstate shit kde jsi nic nerekl tak mi odpovis, ze z prihlasky nemuzu poznat co jsi zac pricemz je mi to hned jasny jakej jsi profesionalni mage kdyz si myslis ze mop spell hit je 17%..

Zkratka kdyz ti nekdo napise ze to je spatny tak to mas opravit a ne mit drzky kdyz se chces dostat do guildy.. dal jsi mi akorat zaminku si te pekne proklepnout a i kdyz mage nehraju tak znam zaklady, mechaniky + neco z doslechu a podle me je to nic moc teda..
Návrat nahoru Goto down
Avrenn
Admin
Avrenn


Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 04. 02. 15

Laurios/mage/Frost/fire Empty
PříspěvekPředmět: RE   Laurios/mage/Frost/fire EmptyWed Jun 03, 2015 7:55 pm

Sry ze mi trvala odpoved tak dlouho, dovolena, nebyl cas, ted pisu narychlo z hotelu a pada mi tu net Very Happy

- Premko neni, rikas ze by se dalo zaridit, budiz

cas a progress by problem nebyl , sice nevim jak je na tom monster, ale podle toho ze mas full progressed mop HC (monster) a pises 17% spell hit me zarazilo...

UI a addony - proti dobre nastavenymu zakladnimu UI nic nemam i kdyz imho maximalni potencial z classy se zakladnim ui opravdu nevytahnes

hlavni bod...

Classy maji bud rotaci, nebo priority system, bylo to tak vzdy a nic se na tom nemeni, napsat ze mackas ability "podle situace" je mozna dost nestastne popsanej priority system, budiz

ale k samotne rotaci, to je imho disaster

Fire : vytahovat hot streaky scorchema je neuveritelna blbost, fire ma hodne issues a kdyz sem ho hral naposledy tak nefungoval delay na heating up (fixed snad tyden dozadu) a ignite se stackoval "zvlastne" netusim jestli je tohle fixed

popsal si zajimave rotaci, velice zvlastne, snapshot bomby extremne podcenujes, sam jsi to napsal...radsi 85 nebo 90k tick bomby (pricemz je tu mnohem vetsi rozdil nez 5k) nebo 50k na pyru? spocitej si kolirkat bomba tickne + explozi Razz. celkove se mi zda ze podcenujes mechaniku sve classy a zabijis jeji potencial, predpskovat 90% pugu zvladne postrelenej bulbasaur bez nohy, ale maximalni znalost mechanik a alteru, trackovani procu, snapshotnuti bomby, a spravny alternuti pro maximalni ignite pred combu (ano combu uz neni tvuj main damage source jak byl na molten cata, ovsem stale je to pve wise v podstate to jediny krom snapshotu bomby co specu dava "mechaniku" a nuti te trackovat procy) je to co rozhoduje o average dps a op dps Very Happy

Invocation po pullu.... extremni ztrata dps... invoca ma byt precasten pred pullem, a potka vypita tesne na pull, especially na warmane kde dostanes 90% procu v prvnich 5ti sekundach a mas moznost snapshotnout extremni LB na openeru - vyuziti alter time mas popsany velice zvlastne, ve fire nejde jen o to mit hot streak a heating up ale taky co nejvetsi uptime procu a nacasovat alter je klic, diky kterymu combust dostane maximalni potencial, a kompletni znalost mechanik, trackovani procu je to co dela rozdil mezi 110 a 250k dps...

k tomu scorchi se radsi nebudu vyjadrovat... doporcuju si o tom zjistit vic...

Frost : Tak tady se mi zda ze fakt mackas co se ti rozne... a to je extremni fail... living bomb se nesmi podcenit SPECIELNE ve frost a arcane, v nekolika pripadech refreshujes bomb pred koncem JEN kvuli tvym procum, pak uz je otazka pri trackovani procu jestli se vyplati pockat do doby kdy refresh zpusobi explozi (hlidat jestli do te doby neztratis proc) a taky (to plati pro vsechny specy) bez trackovani procu nemas moznost vedet jestli se vyplati refresh nebo jestli se vyplati pockat dalsich 5 sekund na proc dalsiho trinketu, bez trackovani procu NEMAS sanci trefit spravny snapshoty, a tak v podstate refreshujes bombu kdyz pada, a absolutne jeji snapshot nehlidas... to je jak hodit 50% dps bomby z okna....a ver mi ten global na refresh je v mnoha pripadech vic nez worth

ale pryc od snapshotu - Fingers of frost.... zvedne damage lance o 100%? mozna by sis mel precist tooltip... to ze 2 stacky fof a 1 jsou rozdil je hodne podstatny, opet jde o trackovani procu a rozhodnuti zda se vyplaci cekat na stack 2, popripade ho dodat petem etc etc, je toho moc a mohl bych tu psat hodiny o classe jenz podle tebe nema rotaci

zpet k trackovani procu - bez trackovani z frostu vytahnes tak 50% potencialu, opet... nikdy nevis jestli se ti vyplati pockat s cd abilitou a linnout (icy veins, orb etc) ji s dalsimy procy pro maximalni potencial alteru

jinymy slovy, o classe mas zakladni prehled, ale ani zdaleka z ni nevytahujes maximum... nevim jakyho dosahujes dps ale s tvym ilvlem je muj odhad dps na ToT bossich (s max vyuzitim classy) v 10 man raidu bez extremniho abuse buffstacku cca 170-200 k dps fire 180-220k frost a stejne pro arcane ale ten se te netyka, v pripade aoe fightu (council) by tvuj burst mel byt blizko k burstu affli locka (okolo 250-400k dps kdyz vse jde dobre, rng je bitch co se procu tyce Smile ) ovsem tyhle cisla sou aktualni warmane a jsou daleko od blizzu, diky vys zminemymu buffstackua dalsich warmane mechanik a bugu (7.5% spellhit ti taky da moznost nabrat velky mnozstvi dalsich statu)

Ve finale z toho mam pocit ze se bez vetsi snahy a s average znalosti zkousis presvedcit lidi o svych znalostech ktery si doplnujes v prubehu psani prihlasky... nechci nikoho nejak... podcenovat nebo tak ale nekoli kveci co jsi napsal nedavaji vubec smysl...

mozna sem neco napsal nejasne, jak rikam pisu na rychlo z dovolena a nestiham to po sobe ani cist takze se predem omlouvam

ve vysledku, jsem PRO na prijeti na rank friend jak bylo vyse receno a pokud se mylime a podcenujeme te muzeme to hned napravit, ale podle toho ze pises ze hledas dobrou komunitu a novy pratele tak si nevykrocil dobre...

celkvoe lidi maji tendenci app strasne podcenit a jakmile chceme vice informaci tak se obevuji mezery ve znalostech, jako priklad uvedu ten invocation a scorche popr vyuziti alteru

Návrat nahoru Goto down
https://incoming.forumczech.com
Laurios
Anonymní




Laurios/mage/Frost/fire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laurios/mage/Frost/fire   Laurios/mage/Frost/fire EmptyWed Jun 03, 2015 8:00 pm

Teď nevím jestli se smát , nebo plakat, ano máš pravdu Wink třeba mé chování je povrchní, ale pokud si myslíš, že stackovat ignite kvůli combustionu je zbytečnost, pak váš mág stojí za velké **** . Ano máš pravdu že combust sám o sobě tiká málo Smile odzkoušeno +- 5k ... ale také tu na tomto servery už mám odzkoušené, že pokud si nastakuji ignite, dokáže tikat i 100k+ a to že mám hovno EQ s pěkným EQ se dá combustion vyšvihnout na +- 200k+ za jedno tiknutí, což už si myslím, že nějaký ten smysl v rotaci má :-)
ale jak píšeš o své classe nevím vůbec nic Wink Very Happy Very Happy Very Happy ale přesvědčil jsi mě o tom abych ti udělat Screeny Very Happy a to jenom z důvodu abych tobě i tomu vašemu main mágovi ukázal, že monster se nedá rovnat s retail ale i to , že ten váš mág se dá rovnat maximálně s nějakou low rare elitkou Wink pokud si myslí, že combustion je k ničemu Very Happy Very Happy až dojdu dom, tak opravdu jenom síky tomu co jsi teď NAPSAL ti půjdu vyfotiš hodnotu Combustionu a jeho pozici v recountu aby jsi věděl, že jste úplně mimo toť VŠE Wink Smile ale děkuji za tvůj názor Smile
Návrat nahoru Goto down
Peiraq

Peiraq


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 02. 15
Age : 30

Laurios/mage/Frost/fire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laurios/mage/Frost/fire   Laurios/mage/Frost/fire EmptyWed Jun 03, 2015 8:06 pm

no vidis.. kdyz si prectes to co ti ted odepsal Avrenn zjistis ze i ja co jsem mage od tbc nehral toho vim o nem vic nez ty

Laurios/mage/Frost/fire 4302264-6218460456-tumbl
Návrat nahoru Goto down
Peiraq

Peiraq


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 02. 15
Age : 30

Laurios/mage/Frost/fire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laurios/mage/Frost/fire   Laurios/mage/Frost/fire EmptyWed Jun 03, 2015 8:36 pm

Takze vzhledem k tomu ze o magovi nevis v podstate NIC az na ty zaklady a snazis se mi tu celou dobu rict jakej jsi pan mage tak jsem PROTI
Návrat nahoru Goto down
laurios
Anonymní




Laurios/mage/Frost/fire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laurios/mage/Frost/fire   Laurios/mage/Frost/fire EmptyWed Jun 03, 2015 9:03 pm

Avrenn :


hezky napsané , avšak scorch bych nepodceňoval Smile
Jak jsi psal ohledně těch rotací .) ..... každý má základní specifickou rotaci , a sám jsi se zmínil že musíš koukat na danou situaci a číst z ní a to bohužel popsat do přihlášky nejde Wink ..

Vše zjistíš pouze tím, že daného člověka uvidíš v akci .)  z písmenek toho moc nevyčteš Wink

Pokud nejsi přesvědčen o mých schopnostech, v Guildě máš mé bývalé GuM a Main Tanka ( Ararat, Damathilm ) odkážu tě na ně, protože tato konverzace nemá východisko Wink
Návrat nahoru Goto down
Peiraq

Peiraq


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 02. 15
Age : 30

Laurios/mage/Frost/fire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laurios/mage/Frost/fire   Laurios/mage/Frost/fire EmptyWed Jun 03, 2015 9:06 pm

Myslim ze presvedceni jsme dost.. a nwm proc mluvis o araratovi a lidech z vasi bejvaly guildy.. tady rozhoduje nase vedeni koho vemem..
Návrat nahoru Goto down
Laurios
Anonymní




Laurios/mage/Frost/fire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laurios/mage/Frost/fire   Laurios/mage/Frost/fire EmptyWed Jun 03, 2015 9:11 pm

Zmiňuji jejich jména z důvodu , aby jste se zeptali jich zda svou classu znám nebo ne .) hraji s nimi přes 2 roky, tudíž mě znají celkem slušně Wink ... už se tomuto vyhnu , nechám to plavat a uvidím jak to dopadne, třeba se někde střetneme na nějakém World raidu a budeš zklamaný, že jsi mi nedal trochu více důvěry Wink a nebo se přesvědčíš o tom , že jsi měl pravdu Wink to vše z mé strany .)
Návrat nahoru Goto down
Peiraq

Peiraq


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 02. 15
Age : 30

Laurios/mage/Frost/fire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laurios/mage/Frost/fire   Laurios/mage/Frost/fire EmptyWed Jun 03, 2015 9:20 pm

Neni treba nekoho se ptat.. z toho co jsi napsal ty a co napsal avrenn je naprosto evidentni ze mage neumis a krmis nas tady..

A vubec.. tohle je irelevantni o co se tu pokousis.. jak rika avrenn v prubehu diskuse se tady snazis delat ze o tom vis vsechno a nejsi schopnej pripustit ze to neovadas tak jak by jsi mel a nenechas si poradit..

Takze pokud fakt tolik chces do guildy a i vzhledem k tomu ze tady mas lidi z bejvaly guildy tak jsem ochotnej vzit te na rank Friend. Pokud nemas zajem tak to uzaviram.
Návrat nahoru Goto down
Laurios
Anonymní




Laurios/mage/Frost/fire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laurios/mage/Frost/fire   Laurios/mage/Frost/fire EmptyWed Jun 03, 2015 9:25 pm

Nesnažím se tu bavit o tom kdo je nejlepší a kdo zná všechno Wink jen nesouhlasím s tvým názorem, že svou classu neznám a neovládám Wink toť vše Smile

Jsem ochoten být přijat jako friend Smile třeba časem změníš názor Wink
Návrat nahoru Goto down
Peiraq

Peiraq


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 02. 15
Age : 30

Laurios/mage/Frost/fire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laurios/mage/Frost/fire   Laurios/mage/Frost/fire EmptyWed Jun 03, 2015 9:31 pm

Hm bohuzel vetsina officeru je proti takze bohuzel.

NEPRIJAT
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Laurios/mage/Frost/fire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laurios/mage/Frost/fire   Laurios/mage/Frost/fire Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Laurios/mage/Frost/fire
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Fire Mage 510iLvl
» Terezkacz/Mage/Arcane(PVE)/Fire(PVP)
» Addnye/Dk/Blood/Frost
» loprdik/mage/arcane

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
I N C O M I N G Guild Forum :: Guest Area :: Přihlášky (Aktuálně uzavřené) :: Nepřijaté-
Přejdi na: