I N C O M I N G Guild Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Fire Mage 510iLvl

Goto down 
AutorZpráva
Wigneous
Anonymní




Fire Mage 510iLvl Empty
PříspěvekPředmět: Fire Mage 510iLvl   Fire Mage 510iLvl EmptySun Apr 26, 2015 9:16 pm

1. 17
2. Jop mám
3. mám
4. Cez týžden nič, víkendy mám väčšinov volno
5. jasne že chcem Very Happy
6. Progress mam z caty celkom akurát na ten čas čo som tom hral si myslím Very Happy BWD 7/7, FL 10hc 5/6 a 25nm 6/6 BOT 4/4 a ešte pred tym ako dali Dragon Soul tak som prestal hrať :/ Very Happy
7. https://imgur.com/PcF9ho8,MwH8SVi,B59osD4#1 su tam všetky 3 screeny.

8. tak rotacia ešte pred pullom začat castit pyro aby to doletelo tak sekundu po to čo da tank taunt, za tým living bomb, inferno blast hned nato by mal byt insta pyro tak vycastit za tým dat presence of mind + insta pyro ak to pekne critne tak combustion a to je asi všetko, už len držat na targete living bomb a vlastne to iste dookola, staty hlavne crit intelect hit pravdaže, talenty asi komentovat nemusim dal som screeny Very Happy reforging zaleži od toho ake staty su na iteme stale aby to bolo vyrovnane alebo to čo chyba v statoch tak to reforgnem, gemy intel crit, intel hit
Návrat nahoru Goto down
Peiraq

Peiraq


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 02. 15
Age : 30

Fire Mage 510iLvl Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fire Mage 510iLvl   Fire Mage 510iLvl EmptyThu Apr 30, 2015 2:03 pm

prijat na frienda.
Návrat nahoru Goto down
 
Fire Mage 510iLvl
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Terezkacz/Mage/Arcane(PVE)/Fire(PVP)
» Laurios/mage/Frost/fire
» loprdik/mage/arcane

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
I N C O M I N G Guild Forum :: Guest Area :: Přihlášky (Aktuálně uzavřené) :: Přijaté-
Přejdi na: