I N C O M I N G Guild Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Addnye/Dk/Blood/Frost

Goto down 
AutorZpráva
Addnye
Anonymní




Addnye/Dk/Blood/Frost Empty
PříspěvekPředmět: Addnye/Dk/Blood/Frost   Addnye/Dk/Blood/Frost EmptySun Mar 01, 2015 2:59 pm

Tvůj věk
Je mi 17, v prosinci 18 Smile

Máš premium účet ? Pokud ne, jsi schopný si ho zajistit ? (Bez prem acc můžeme nabídnout pouze účast v random guild
group raidech a alt runech nebo jako replacement, pro core progress je prem acc nutnost)
Premko nemam, ale je moznost si ho zakoupit, jakmile to pujde.

Máš Mikrofon / Teamspeak?
Oboje.

Omezuje tě něco v hraní? (Práce na směny, rodina atp)
Profesionálně dělám sport (kanoistiku-slalom=>pres leto jednou za dva tydny o vikendu pryc, nekdy casteji, jindy mene casteji), jezdeni za pritelkyni (temer vzdy o vikendu, kdyz mam na kajaku volno) a urazy na motorce Very Happy

Jsi ochotný/chceš se stát součástí pravidelné/stabilní raid grupy která bude raidovat každý týden ve stejný čas (od x do x hod)?
Jsem ochotny se stat soucasti vasi raid grupy, ale casove to neni zas az tak dobre (jak jsem jiz psal peiraqovi duvod odchodu z predchozi guildy), ale samozrejme se pokusim co nejvice raidovat.

Je li odpověď na předchozí otázku ne, co přesně od guildy očekáváš?
Hlavne ocekavam skupinu pohodovych lidi, kdyz prijdu domu, sednu k pc, zapnu wow, zapnu ts a kecam a bavim se Smile (jsem tak trochu troll - rad trollim a delam kraviny! Very Happy ) jsem velmi upovidany clovek, takze tohle je pro me prioritou.

Jaký je tvůj ingame progress? (Specifikuj co nejpřesněj, pokud možno i s názvem serveru / realmu)
Od konce vanilly jsem "hral" s brachou(Frostwolf Clan, Incoming, Black divison, Ladies First) na offi, coz mi vydrzelo az do patche 5.3. (nerf tanku v RBG). Na tbc jsem chodil dungy, sem tam raidy. Na zacatku wotlku zacal progress (naxx,uld,toc,icc-jen chvili) a prisel prvni gladiator, prodej accountu. Pote jakesi slackovani, sem tam nejaky raid na cata, prevazne pvp a druhy gladiator, zase prodej acc Very Happy Very Happy Very Happy. Pak mop, chozeni jen pvp (rated BG, arenky), ale tentokrat jen duelist, nasledny prodej acc a skonceni cca na rok. Nekdy okolo prosince 2014 jsem se k tomu zase vratil a zacal hrat na moltenu (resto sham). Po wipu jsem udelal dk a zacal tankovat Smile

Screenshot UI, Screenshot Talent Buildu a Screenshot Glyphu ( www.imgur.com )
http://ctrlv.cz/eSy6
http://ctrlv.cz/Bz93

Hlavní bod přihlášky, zde vypiš beze vzoru VŠE co víš o svojí classe ZDE NA MOLTENU, jak všichni víme tohle není blizz, neboj se rozepsat,
čím víc informací tím líp, např. Rotace, Talenty, Reforging, Gemming - nezajimá nás žádná zkopírovaná guide, piš vlastní slova a názory a ukaž, že máš s tím co hraješ zkušenosti.

Tak jako tank bych rekl, ze blood dk je momentalne top tank (zadny meat shield, jako warr napr.) kvuli self healing, defensivnim CD a prevazne diky absorbu z mastery. Priorita statu - mastery>dodge=parry (hit neni potreba, absorb to dava tak jako tak), 10000 stamina cap kvuli magic spellum. Gemovat kde jde mastery(y), mastery+parry(r), parry+stam(b). reforge idealne, aby na kazdem itemu byla masterka+dodge nebo parry (preferuju parry), proste MASTERY FTW! Rotace? Death strike kdykoli jde, udrzovat dotky pomoci outbreak, heart strike, kdyz je runic power, tak rune strike. To by bylo asi vse co mi prislo na mysl, pripadne otazky zodpovim Smile
Návrat nahoru Goto down
Peiraq

Peiraq


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 02. 15
Age : 30

Addnye/Dk/Blood/Frost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Addnye/Dk/Blood/Frost   Addnye/Dk/Blood/Frost EmptySun Mar 01, 2015 5:28 pm

Sezen si to premko a bude to gut. Prijat na test.
Návrat nahoru Goto down
 
Addnye/Dk/Blood/Frost
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Laurios/mage/Frost/fire

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
I N C O M I N G Guild Forum :: Guest Area :: Přihlášky (Aktuálně uzavřené) :: Přijaté-
Přejdi na: