I N C O M I N G Guild Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Terezkacz/Mage/Arcane(PVE)/Fire(PVP)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Terezkacz
Anonymní




Terezkacz/Mage/Arcane(PVE)/Fire(PVP) Empty
PříspěvekPředmět: Terezkacz/Mage/Arcane(PVE)/Fire(PVP)   Terezkacz/Mage/Arcane(PVE)/Fire(PVP) EmptySat Feb 07, 2015 8:41 pm

0. Především jsem kluk,aby jsi někteří naivně nemysleli že jsem holka Very Happy Má to pár výhod mít dívčí jméno;)
1. Takže je mi 15 let,přesněji jsem se narodil 22 srpna,kdyby mi chtěl někdy někdo popřát.
2. Mám doopravdy kvalitní mikrofon,z tlačítkem které dokáže mutnout můj mikrofon. Tsko mám také Very Happy Jsem ideální kadet !
3. Omezujou mě tréninky v pondělí,středu,pátek... Občas nějaká rodiná oslava -_-
4. Ano jsem,pokud mi do toho nevleze nějaká nepříliš záživná věc..
5. Můj ingame progress je vilec supr.. BH 25 jsem zabil s PVP Equipem,nikdy jsem pořádně neraidoval.. Dsko mám zabitý s pvp equipem v LFR za warlocka Very Happy Ale jako arcane mage jsem velice schopný Very Happy
6. https://imgur.com/CID7UBQ

7. Takže jak zřejmě všichni víte Arcane Mage je tá nejsložitější classa z celého wowka má to nespočetně mnoho spellů..Ale,především u mága máme dvě fáze,ta první neboli burst fáze je o tom že dáme 3x arcane blasta,presence of mind-arcane blast,popnem všechny cdčka včetně mirror image a jedem do 35 % many arcane blasty,poté dáme evo Smile) Následuje další fáze neboli také použivané slovo safe fáze.. tkz taková defensíva bez burstu to je to že vlastně cca do 80 procent many dáváme arcane blasty,poté začneme dávat arcane missly aby se nám mana dobila do 90 procent,následuje 3x arcane blast poté arcane missel a opět se vrátíme do extrémně ničící burst fáze,když máme okolo 15 sekund cooldown na evocation Smile) Je to z důvodu toho že s arcane powerem naše spelly stojí o 20 procent many než normálně,tak potřebujem evo na další zregenerování.. Primární staty u mage jsou INTELECT !!  POTÉ POTŘEBUJU 17 % HIT CAPU ABYCH NEMISOVAL DO PŘÍŠEREK!!! CRIT MASTERY A HASTE JSOU TAK NASTEJNO Smile)
8. Jinak do guildy bych chtěl proto,abych zažil co je to opravdový progress,taktiky většinou znám,z různých videií Very Happy I když můj gear vypadá tak jak vypadá,a věřte že je to mizerné,vlastně sem tady začal hrát nedávno po tom wipu nebo co to bylo :DD Tak sem zatím ani nescháněl gemy mám poměrně pvp gear ale to by se brzy změnilo Very Happy.. Tak doufám že se tady najdou hodní lidé,kteří by mne chtěli do téhle guildy Smile) I přesto,že mne možná nevezmete bych vám chtěl poděkovat,že jste si přečetli tuhle přihlášku Smile) Děkuji
Návrat nahoru Goto down
Peiraq

Peiraq


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 02. 15
Age : 30

Terezkacz/Mage/Arcane(PVE)/Fire(PVP) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Terezkacz/Mage/Arcane(PVE)/Fire(PVP)   Terezkacz/Mage/Arcane(PVE)/Fire(PVP) EmptySat Feb 07, 2015 9:01 pm

Je videt ze jsi si precetl aspon guide, ale arcane mage na moltenu funguje trochu jinak.. Dalsi vec je ze nemas vubec zadnej progress a zkusenosti s PvE coz je problem. Vek je docela na hranici. Dale nevidim spoustu usefull spellu napr frost nova, cone of cold, ring of frost...

Pokud naberes lepsi gear trochu to vypilujes a ziskas achiev aspon 8/8 DS normal tak muzes napsat app znova ale ted musim bejt bohuzel PROTI.
Návrat nahoru Goto down
Avrenn
Admin
Avrenn


Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 04. 02. 15

Terezkacz/Mage/Arcane(PVE)/Fire(PVP) Empty
PříspěvekPředmět: RE   Terezkacz/Mage/Arcane(PVE)/Fire(PVP) EmptySun Feb 08, 2015 12:22 am

No jak uz tu bylo receno, bohuzel shanime lidi na end game progress, musim byt PROTI z duvodu absence pve progressu, a celkove pve stranky tvyho charu... UI je... nearly default, proti tomu teda nic nemam ale jak uz tu bylo receno... bez urazky (sam jsi to napsal) ale tvoje UI / gear a hadam i gameplay bude na LFR urovni, a to neni co hledame sry, po case samozrejme muzes zkusit znovu, treba se pletu a prekvapis Smile
Návrat nahoru Goto down
https://incoming.forumczech.com
Peiraq

Peiraq


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 02. 15
Age : 30

Terezkacz/Mage/Arcane(PVE)/Fire(PVP) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Terezkacz/Mage/Arcane(PVE)/Fire(PVP)   Terezkacz/Mage/Arcane(PVE)/Fire(PVP) EmptySun Feb 08, 2015 2:20 pm

Neprijat
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Terezkacz/Mage/Arcane(PVE)/Fire(PVP) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Terezkacz/Mage/Arcane(PVE)/Fire(PVP)   Terezkacz/Mage/Arcane(PVE)/Fire(PVP) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Terezkacz/Mage/Arcane(PVE)/Fire(PVP)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» loprdik/mage/arcane
» Fire Mage 510iLvl
» Laurios/mage/Frost/fire

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
I N C O M I N G Guild Forum :: Guest Area :: Přihlášky (Aktuálně uzavřené) :: Nepřijaté-
Přejdi na: