I N C O M I N G Guild Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 loprdik/mage/arcane

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Loprdik
Anonymní




loprdik/mage/arcane Empty
PříspěvekPředmět: loprdik/mage/arcane   loprdik/mage/arcane EmptyFri Feb 13, 2015 8:41 pm

Je mi 15
Prémium účet nemám,ani si ho nezajistím,jelikož dávám finance do jiných věcí než molten Smile
Mám mikrofon i Team Speak Smile
V hraní mě poměrně přes týden omezují tréninky a fitko jinak nic Smile
Jsem ochoten raidovat zhruba v neděli,sobotu od 15:00-20:00
Nemám toho moc odraidováno,ale jsem schopen se hodně věcem rychle přiučit a naučit Smile)Samozřejmě mám odchozené raidu typu FL NM,DSko sem párkrát byl,BHČKO,BWD,ale nikdy jsem neměl pořádnou PVE guildu většinou jsem jezdíval to PVP ve kterém se prožil své a už ho neplánuji tolik hrát Smile)
Tvůj věk
https://imgur.com/4cxnvQF
Tak právě přicházíme na nejdůležitější bod Smile) Jelikož hraji arcane mage nějakou tu chvíli,tak jsem si všiml že na moltnu nejsou žádne Burn nebo Deff fáze... Prostě se zapíná burst poté co mi procnou trinkety(pokud nemám procující trinket,ale mám na aktivaci tak můžu zapnout okamžitě co se mi nabijou 4 arcane stacky Smile) Doporučuji dávat na třetím stacku pressence of mind Smile a následně burst),v burstu zahrnuji-trollskou raciálku,klony,trinketu,arcane power,a samozřejmě nesmí chybět mana gem který mi přidá o 10% spell poweru Smile) Time Warp používám po domluvě s raid leaderem Smile Tohle je asi tak všechno k rotaci.. Dále bych arcane mage jel především na spell hit cap (17%) to je klasika,poté bych šupal critical a haste rating,mastery bych řekl že není až tak podstatné i když je supr že to dává více dmg když mám méně many ale dle mého názoru vcelku velká zbytečnost.. Smile Následně bych jel gemy red 40int to bych dávál většinou i do blue míst,kde nejsou staty za gem místo lepší jak 20 např.intu Smile Poté bych jel žluté int haste:))Ještě upozorňuji že jsem po wipu skoro vůbec nehrál začal jsem tak před týdnem ,tak se snažím co nejlépe nagearovat Smile Byl bych rád kdybych našel uplatnění ve vaší guildě a poznal pár dobrých možná i budoucích přátel Smile)
Předem děkuji za váš čas při čtení téhle přihlášky Smile
Návrat nahoru Goto down
Peiraq

Peiraq


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 02. 15
Age : 30

loprdik/mage/arcane Empty
PříspěvekPředmět: Re: loprdik/mage/arcane   loprdik/mage/arcane EmptyFri Feb 13, 2015 9:04 pm

UIcko dobry, "Molten" arcane mage hrat umis (so hard), neco o tom vis...

Ovsem co to roseklo je to ze nemas premko a ani mit nebudes.. premko je HODNE dulezita vec pro PvE.. pri progressu treba hc madnessu dostanes wow error a budes mit 1k que a co ted.. raid over pokud nebude replacement..

Nicmene bych te vzal na test ale nepocitej z zadnyma core runama bez premka.. Ale nemusis se bat v alt runech bude mista dost pred wipe jsme chomdili skoro kazdej den 8/8 DS alt run..

Takze PRO na test
Návrat nahoru Goto down
Avrenn
Admin
Avrenn


Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 04. 02. 15

loprdik/mage/arcane Empty
PříspěvekPředmět: RE   loprdik/mage/arcane EmptyFri Feb 13, 2015 10:55 pm

Mno takze shrnu to asi takhle

+ Vis jak mas hrat arcane mage na moltenu zda se (jak uz rekl peiraq so hard Very Happy)
+ UI
+ TS / micro
+ Hlavni cast prihlasky, napsany... pekne

- PREMKO!!!
- PVE zkusenosti

Jak si rekl pve zkusenosti moc nemas, nevadi, zakladni raidy si probehl vis jak na tom cata je zda se, o zbytek se postarame

ALE

to premko je problem, opet jak uz zminil peiraq, bez premka nemuezs pocitat s pravidelnou core grp, protoze nemuzu nechat lidi spoliaht na to ze nedostanes DC resp wowerror
to znamena raid over kdyz se to stane a je qeue... ne vzdycky bych mel replacement a rozhodne nechci vyhazovat id ostatnim lidem kteri by prisli do raidu od pulky atp to jiste chapes

takze souhlasim se vsim co peiraq rekl, takze PRO na test, ovsem ze zacatku pocitej z ucasti pouze ve free schedule raidech a nebo jako replacement, nemuzu nikoho nutit donatovat moltenu, ale bez prem statusu proste neni mozny raidovat v core grp , specialne ted kdyz je cata jeden realm a nikdo nevi jak to bude s qeue.
Návrat nahoru Goto down
https://incoming.forumczech.com
Revenage

Revenage


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 07. 02. 15

loprdik/mage/arcane Empty
PříspěvekPředmět: Re: loprdik/mage/arcane   loprdik/mage/arcane EmptySat Feb 14, 2015 3:58 pm

Osobne pro neduhy ktere si napísal (absencia premium učtu a podivný raid time odkedy dokedy možeš raidovat) bych dal proti. UI a prihlašku maš v pohode.

Ale protože sa momentalne venuju zatim už len core grupe tak ti davam PRO. Predsa len čím víc ludí, tým večí sranda Razz.
Návrat nahoru Goto down
Boosty

Boosty


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 04. 02. 15

loprdik/mage/arcane Empty
PříspěvekPředmět: Re: loprdik/mage/arcane   loprdik/mage/arcane EmptySat Feb 14, 2015 5:25 pm

Fitko v  15ti ? wtf ... tryhard Very Happy ... naco ti to sakra je :-P.
Ale k tobe, no k arcane magovi nic rict potreba neni je to fakt mega hard -_-'.
Momentálně sou lidi do guildy potřeba takze i proto by si mel dostat sanci a vypada to ze i dostanes ... a ovsem ten raid time do 20:00 ? ... sak cca od 18:00 se ve wowku zacina aspon neco dit .. tak se bojim aby si nebyl nakonec nepouzitelnej kvuli casu. to sam vlastne uvidis a uvidime ale 20:00 je malo ... pokud to je věkem a rodinou tak je načase chytnout čas do svých rukou kdyz uz tryhardis fitko v 15 ti Very Happy ... ok at nepisu moc kravin ... zatim PRO na test (!) ... gl .-)
Návrat nahoru Goto down
Peiraq

Peiraq


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 02. 15
Age : 30

loprdik/mage/arcane Empty
PříspěvekPředmět: Re: loprdik/mage/arcane   loprdik/mage/arcane EmptySat Feb 14, 2015 5:32 pm

Prijat na test napis si ingame o inv.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





loprdik/mage/arcane Empty
PříspěvekPředmět: Re: loprdik/mage/arcane   loprdik/mage/arcane Empty

Návrat nahoru Goto down
 
loprdik/mage/arcane
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Terezkacz/Mage/Arcane(PVE)/Fire(PVP)
» Fire Mage 510iLvl
» Laurios/mage/Frost/fire

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
I N C O M I N G Guild Forum :: Guest Area :: Přihlášky (Aktuálně uzavřené) :: Přijaté-
Přejdi na: