I N C O M I N G Guild Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cloudjumper/Druid/resto/feral(cat)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Cloudjumer
Anonymní




Cloudjumper/Druid/resto/feral(cat) Empty
PříspěvekPředmět: Cloudjumper/Druid/resto/feral(cat)   Cloudjumper/Druid/resto/feral(cat) EmptyMon Mar 09, 2015 10:26 am

Tvůj věk
je mi 23


Máš premium účet ? Pokud ne, jsi schopný si ho zajistit ? (Bez prem acc můžeme nabídnout pouze účast v random guild
group raidech a alt runech nebo jako replacement, pro core progress je prem acc nutnost)
Ano mám již od předchozího patche.


Máš Mikrofon / Teamspeak?
Jasně Smile


Omezuje tě něco v hraní? (Práce na směny, rodina atp)
momentálně dopisuju bakalářku, ale jinak mě nic neomezuje


Jsi ochotný/chceš se stát součástí pravidelné/stabilní raid grupy která bude raidovat každý týden ve stejný čas (od x do x hod)?
Ano, stejná grupa, od které ví člověk co čekat je vždycky fajn, než pug co neví taktiky atd.


Je li odpověď na předchozí otázku ne, co přesně od guildy očekáváš?

--

Jaký je tvůj ingame progress? (Specifikuj co nejpřesněj, pokud možno i s názvem serveru / realmu)

moc jsem toho neprogresoval, jelkož jsem se vrátil po ročním nehraní, doteď mám zatím BOT n 4/4, BDW n 5/6, FLko 6/7 (před wipem) a DS n 6/8


Screenshot UI, Screenshot Talent Buildu a Screenshot Glyphu ( www.imgur.com )
https://i.imgur.com/I7oJI36.jpg
https://i.imgur.com/cSXD62t.jpg
https://i.imgur.com/auJjwJK.jpg

Hlavní bod přihlášky, zde vypiš beze vzoru VŠE co víš o svojí classe ZDE NA MOLTENU, jak všichni víme tohle není blizz, neboj se rozepsat,
čím víc informací tím líp, např. Rotace, Talenty, Reforging, Gemming - nezajimá nás žádná zkopírovaná guide, piš vlastní slova a názory a ukaž,  že máš s tím co hraješ zkušenosti.
Druida heal hraju tady na moltenu prvně, druida vůbec. Zato bych ale řekl, že jsem si tuhle classu celkem dobře osvojil baví mě a chci ji vykreslist do těch nejlepších barev a gearu. Nějaké glitche a bugy jsem nezaznamenal, ale je možné, že jsou, slyšel jsem, že tu dobvře nefunguje clearcasting, ale ten mi procuje dost často. Rotace.. hmm, naházení lifebloomu na main tanka, držet si na něm HoTky, pro direct heal, když je čas healing touch, jinak při třech rozhozených reju, nourish (moc to nepoužívám, většinou na to není čas a je to slabý neefektivní heal, leda tak na obnovení lifebloomu na targetu v časech kdy není co healovat, ale raději znovu kliknout lifebloom než tohle, rozdíl 500 many). V časech nouze regrowth (drahé). Samozřejmě házet swiftmendy ať co nejvíce procuje efflorescence. Používat wild growth není problém Very Happy Pracovat s innervate umím celkem dobře, cbress taky není problém. Forma i tranquilitka se dá použít až 2-3x za fight, podle délky. barskin není nutné vysvětlovat. Nature swiftness je užitečný talent.
Samozřejmě můj hlavní cíl je dostat co nejvíce intelektu všude kde je možné. S reforgingem souvisí i gemování, samo musím dostat 916+ haste aby mi tikala reju rychleji, poté jedu masterku, dokud nejsem schopný dosahnout 2005 haste... Crit je k ničemu, spirit podle potřeby. Gemuju dle potřeby, momentálně převážně +40 int.
Návrat nahoru Goto down
Peiraq

Peiraq


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 02. 15
Age : 30

Cloudjumper/Druid/resto/feral(cat) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloudjumper/Druid/resto/feral(cat)   Cloudjumper/Druid/resto/feral(cat) EmptyMon Mar 09, 2015 1:01 pm

+ mas premko
+ nic te neomezuje a mas chut zaradit se do stabilni grpy
+ docela gut progress
+ "Crit je k ničemu"

- urcite by jsi mel mit alespon 2 talenty ve furoru (a genesis vs moonglow.. o tom by se dalo hodiny teoretizovat, ale v lou gearu klidne moonglow)
- ten glyph na healing touch me fakt vylekal pryc s tim..
- "když je čas healing touch" tak na tohle zapomen uplne.. healing touch si vyhod z baru a uz si ho tam nikdy nedavej.. jen na macro na swiftness kdyz to mas specly.. totalne nejvic useless spell jeste vic nez nourish

Jinak druidovi docela rozumis, ale nemusis jet full haste na vsechny capy.. staci na 916 a potom full mastery.. full haste je lepsi spis na 25.

Urcite se to da vyladit ja jsem PRO na test.
Návrat nahoru Goto down
Avrenn
Admin
Avrenn


Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 04. 02. 15

Cloudjumper/Druid/resto/feral(cat) Empty
PříspěvekPředmět: RE   Cloudjumper/Druid/resto/feral(cat) EmptyMon Mar 09, 2015 1:03 pm

takze to shrneme narychlo Very Happy

+ UI
+ premko
+ chces stabilni grp
+ snazis se vedet co nejvic o svoji class
+ hodne toho vis
+ pekne rozepsanej posledni bod nemam namitek...

- trosicku slabsi pve progress ale to radi napravime

jinymy slovy pekna prihlaska Smile PRO na test
Návrat nahoru Goto down
https://incoming.forumczech.com
Anonymní
Anonymní




Cloudjumper/Druid/resto/feral(cat) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloudjumper/Druid/resto/feral(cat)   Cloudjumper/Druid/resto/feral(cat) EmptyMon Mar 09, 2015 2:32 pm

+ je to pohodar a s healovanim nema problem Surprised Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Avrenn
Admin
Avrenn


Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 04. 02. 15

Cloudjumper/Druid/resto/feral(cat) Empty
PříspěvekPředmět: CLOSED   Cloudjumper/Druid/resto/feral(cat) EmptyMon Mar 09, 2015 2:49 pm

ok, neni tu nic vic potreba, uzaviram, prijat na test Smile

napis si ingame o inv
Návrat nahoru Goto down
https://incoming.forumczech.com
Sponsored content





Cloudjumper/Druid/resto/feral(cat) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloudjumper/Druid/resto/feral(cat)   Cloudjumper/Druid/resto/feral(cat) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cloudjumper/Druid/resto/feral(cat)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Rollgram/shaman/resto/ele
» Lanerot/Shaman/resto
» Pucak/ Shaman/ Resto
» Robik/šaman/resto/enha

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
I N C O M I N G Guild Forum :: Guest Area :: Přihlášky (Aktuálně uzavřené) :: Přijaté-
Přejdi na: