I N C O M I N G Guild Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Robik/šaman/resto/enha

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Robik/šaman/resto/enha
Anonymní




Robik/šaman/resto/enha Empty
PříspěvekPředmět: Robik/šaman/resto/enha   Robik/šaman/resto/enha EmptyFri Feb 20, 2015 3:52 pm

čaute

Tvůj věk

mám 21


Máš premium účet ? Pokud ne, jsi schopný si ho zajistit ? (Bez prem acc můžeme nabídnout pouze účast v random guild
group raidech a alt runech nebo jako replacement, pro core progress je prem acc nutnost)

nie nemám, premium a prevdepoddobne nikdy nebudem mať, a áno jasné chápem, zažil som milion pádov s que 700+ ešte v našej alickej guilde


Máš Mikrofon / Teamspeak?

ano mam

Omezuje tě něco v hraní? (Práce na směny, rodina atp)

škola, ostatný vysokoškolský život Very Happy

Jsi ochotný/chceš se stát součástí pravidelné/stabilní raid grupy která bude raidovat každý týden ve stejný čas (od x do x hod)?

odpoviem nižšie

Je li odpověď na předchozí otázku ne, co přesně od guildy očekáváš?

chcem sa pridať k vám hlavne koli rozumným ľudom čo vedia o wow niečo, majú niečo odohrané, a nesu to lamy ako lfg, každý to pozná.
Zúčastňovať sa pravidelných raidov asi nie, kdeže nemám ani premium a viem aké nepríjemne je čakať na niekoho kým sa vyhrabe z que, obmedzuje to celú grupu. Bohate mi stačí nejaký alt run ds, a hlavne v poho ľudia....


Jaký je tvůj ingame progress? (Specifikuj co nejpřesněj, pokud možno i s názvem serveru / realmu)

moj progress, thaže dlhé roky som hral na servru Anthoria ešte za wotlku ako holy pala... ked sa prešlo na cata bol tam len 359ilvl a BoT norm. full clear ofc, tam som hral šamana resto/enha. Na anthorii veľa vecí fungovalo inač ako tu xD Po rozpade Anthorie sme prešli s kamošmi tu na molten, spravili sme si vlastnú alicku guild, začali sme od nuly, dotiahli sme to až na DS HC, avšak hc padol len yorshaj. guild sa zo začiatkom školy rozpadla. V guilde som hral wara tank/arms ako main, mal som aj iné postavy bm hunta, assa rogunu, holy priesta a holy pala všetko so slušným 390+ilvl  gearom cca. Po molen wipe je všetko stratené. Prešiel som na hordu ako som bol na Anthorii.

Screenshot UI, Screenshot Talent Buildu a Screenshot Glyphu ( www.imgur.com )

sorry ked to tu momentálne nepridám, ale pravdu povediac glyphy ešte nemám všetky, ui mám základnú blizz.. u shamu nereba žiadne macro ani bind, u wara mám všetko nabindované

Hlavní bod přihlášky, zde vypiš beze vzoru VŠE co víš o svojí classe ZDE NA MOLTENU, jak všichni víme tohle není blizz, neboj se rozepsat,
čím víc informací tím líp, např. Rotace, Talenty, Reforging, Gemming - nezajimá nás žádná zkopírovaná guide, piš vlastní slova a názory a ukaž,  že máš s tím co hraješ zkušenosti.

tak healovať so šamanom neje žiadna veda, používam healbot. hrám s telluricom-veľmi dobrý talent podľa mňa. samozrejme hlavný stat intel. netlačím všetko do jedneho, snažím sa +- rovnomerne haste/crit/mastery. haste na dotky+casting, crit na manu z resurgence a deep hiling z masterky je tiež najs.

ked som hral wara tak... hit cap netreba tlačiť na 8% 5-6% bohate. v tanku stamka a masterka priorita, scales of life pekný trink s vortexom dobré combo.
v arms masterka tiež priorita, rotcia- začiatok rend-colosal smah(už v berserker stance)-mortal-slam/overpover-heroic s(podľa rage).. všetko v berseker stance okrem overpower ofc.  sweeping najepšie použiť pri bladestorm.
pve bonus zo 2 item setu dmg je len na pár 5-6sec čo sa neoplatí, (neviem čo to už opravili na tých 12)
Návrat nahoru Goto down
Peiraq

Peiraq


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 02. 15
Age : 30

Robik/šaman/resto/enha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Robik/šaman/resto/enha   Robik/šaman/resto/enha EmptyFri Feb 20, 2015 5:27 pm

Je videt ze mas snahu, chces kvalitne raidovat a mas i nejakej ten progress. Ovsem co me zdesilo je "u shamu nereba žiadne macro ani bind" s fleku ti u resto shamana vyjmenuju 20 usefull spellu ktery by jsi mel pouzivat a zajimalo by me jak by jsi si poradil bez bindu.

Dalsi vec je ze se moc nevyznas ani v jedny classe co jsi sem napsal (bohuzel). U tvojeho manina resto shamana urcite ne vyvazeny staty.. ale jet normalne na tvrdo full mastery (+ prvni haste cap na riptide) a crit vubec nepotrebujes na regem many.. od toho mas lightning bolty. (Arms - Crit > Mastery > haste, Prot urcite ne stamina.. potrebujes se dostat na avoid cap a i prez nej). Se vsim ti lidi v guilde radi poradi...

Kazdopadne urcite budes usefull na nejaky ty alt runy jak zminujes takze ja jsem PRO na test.
Návrat nahoru Goto down
Saladhor

Saladhor


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 11. 02. 15

Robik/šaman/resto/enha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Robik/šaman/resto/enha   Robik/šaman/resto/enha EmptyFri Feb 20, 2015 9:33 pm

Škoda toho prémium účtu, není to tak drahé a díky tomu by jsi se mohl zúčastňovat pravidelných raidů, ale to už je tvá věc, jestli chceš nebo ne, nikdo tě nutit nemůže Smile

Jinak jak už řekl Peiraq, máš snahu a chuť hrát s někým, kdo už má něco nahrané. Chápu, že s pugerama to není zábava ale spíš boj o přežití, tak že to je fajn.

Rád tě tu uvidím na test, za mě PRO
Návrat nahoru Goto down
Avrenn
Admin
Avrenn


Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 04. 02. 15

Robik/šaman/resto/enha Empty
PříspěvekPředmět: RE   Robik/šaman/resto/enha EmptyFri Feb 20, 2015 10:19 pm

Mno, vse uz bylo receno peiraqem, tentokrat nemam moc co dodat, musim 100% souhlasit...

ale napsal si jasne co od guildy cekas, a nemam s tim problem, takze PRO, ale jak sam rikas,
pouze jako nahradnik / supply alt raidu / free sign raider protoze kdyby jsi tuhle apply psal do plnohodnotych group, tak bych musel
davat decline kvuli

Prem uctu
Chybejicim znalostem specificky molten class (jak rekl peiraq)

takze opakuju PRO davam jen proto ze nemas v planu zatim raidovat seriozne v progress groups

samozrejme se do budoucna da leccost zmenit kdyz o to budes mit zajem a hlavne mit na to cas
Návrat nahoru Goto down
https://incoming.forumczech.com
Avrenn
Admin
Avrenn


Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 04. 02. 15

Robik/šaman/resto/enha Empty
PříspěvekPředmět: CLOSED   Robik/šaman/resto/enha EmptyFri Feb 20, 2015 10:25 pm

PRIJAT na TEST se zamerenim do nonprogress grp a random guild raidu
Návrat nahoru Goto down
https://incoming.forumczech.com
Sponsored content





Robik/šaman/resto/enha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Robik/šaman/resto/enha   Robik/šaman/resto/enha Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Robik/šaman/resto/enha
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pucak/ Shaman/ Resto
» Rollgram/shaman/resto/ele
» Lanerot/Shaman/resto
» Cloudjumper/Druid/resto/feral(cat)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
I N C O M I N G Guild Forum :: Guest Area :: Přihlášky (Aktuálně uzavřené) :: Přijaté-
Přejdi na: