I N C O M I N G Guild Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Rollgram/shaman/resto/ele

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
gramaz
Anonymní




Rollgram/shaman/resto/ele Empty
PříspěvekPředmět: Rollgram/shaman/resto/ele   Rollgram/shaman/resto/ele EmptySun Mar 08, 2015 12:32 am

Tvůj věk:
Mám 20 let.



Máš premium účet ? Pokud ne, jsi schopný si ho zajistit ? (Bez prem acc můžeme nabídnout pouze účast v random guild
group raidech a alt runech nebo jako replacement, pro core progress je prem acc nutnost):
Zatím nemám premium.


Máš Mikrofon / Teamspeak?:
Jistě


Omezuje tě něco v hraní? (Práce na směny, rodina atp):
Třetí týden jsem pryč ze školy takže zatím ne, samozřejmě až najdu job, tak asi budu omezen.



Jsi ochotný/chceš se stát součástí pravidelné/stabilní raid grupy která bude raidovat každý týden ve stejný čas (od x do x hod)?:
Ano ano stabilita je základ pro kvalitní progress, takže ano chci.


Je li odpověď na předchozí otázku ne, co přesně od guildy očekáváš?:
/



Jaký je tvůj ingame progress? (Specifikuj co nejpřesněj, pokud možno i s názvem serveru / realmu):
BOT HC 5/5, BWD HC 5/6, TotFW HC 2/2, FL HC 7/7 na serveru Ice-wow(patch 4.2) a zde na moltenu jsem za 2týdny co zde hraju odběhl BOT n 4/4, BDW n 5/6, FLko 3/7 a DS n 6/8



Screenshot UI, Screenshot Talent Buildu a Screenshot Glyphu ( www.imgur.com )
https://i.imgur.com/p3rPKPM.jpg
https://i.imgur.com/Yi9P4df.jpg
https://i.imgur.com/NVnfn7R.jpg  glyphy jsem si zatím nebyl schopen dokoupit Very Happy


Hlavní bod přihlášky, zde vypiš beze vzoru VŠE co víš o svojí classe ZDE NA MOLTENU, jak všichni víme tohle není blizz, neboj se rozepsat,
čím víc informací tím líp, např. Rotace, Talenty, Reforging, Gemming - nezajimá nás žádná zkopírovaná guide, piš vlastní slova a názory a ukaž,  že máš s tím co hraješ zkušenosti.

Tak rozhodně shaman funguje na moltenu lépe než fungoval na ice-wow.Co se týče rotace,tak rozházet raptidy, castit male a velke healing wavy pochopitelne s tidal waves, healing rainy palit pod lidi krásně a nejaký ten chain heal.Co se týče reforgingu, tak pochopitelně jedu 916 haste breakpoint dále pak masterku, s lepším gearem dalsi breakpointy.A gemming je prostý:full intel, pokud barva socky neodpovídá 40intel gemu, záleží na socket bonusu jak se rozhodnu.
Návrat nahoru Goto down
Peiraq

Peiraq


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 02. 15
Age : 30

Rollgram/shaman/resto/ele Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rollgram/shaman/resto/ele   Rollgram/shaman/resto/ele EmptySun Mar 08, 2015 2:43 am

Prihlaska gut, sice nemas premko, ale rikas zatim tak snad casem bude aby jsi se mohl ucastnit i progress runu..

Mam jen jednu vytku a to je ten talent na bolt coz je pekna prasarna ze ho nemas.. to je proste must have talent bez nej vykapes na manu na dlouhych fightech.. a ten talent do critu v ele se mi taky moc nelibi..

Ale jak rikam jinak je to gut takze PRO na test..
Návrat nahoru Goto down
gramaz
Anonymní




Rollgram/shaman/resto/ele Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rollgram/shaman/resto/ele   Rollgram/shaman/resto/ele EmptySun Mar 08, 2015 9:43 am

Jako zatím jsem nikdy neměl potřebu mít LB talent, nikdy jsem nevykapával.A ten talent na crit je pochopitelný, crit=mastery Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rawer

Rawer


Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 20. 02. 15

Rollgram/shaman/resto/ele Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rollgram/shaman/resto/ele   Rollgram/shaman/resto/ele EmptySun Mar 08, 2015 9:50 am

Tak potom by som chcel vidiet ako by si bez toho talentu healoval madness Very Happy . Po 3 min by si nemal manu Very Happy a fight trva asi 12 min
Návrat nahoru Goto down
gramaz
Anonymní




Rollgram/shaman/resto/ele Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rollgram/shaman/resto/ele   Rollgram/shaman/resto/ele EmptySun Mar 08, 2015 11:09 am

no hodil jsem si LB talent a musím říct, že je to celkem zajímavé Very Happy regeneruje to moc dobře Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Peiraq

Peiraq


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 02. 15
Age : 30

Rollgram/shaman/resto/ele Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rollgram/shaman/resto/ele   Rollgram/shaman/resto/ele EmptySun Mar 08, 2015 12:13 pm

Jak rika Rawer.. bez toho talentu nemas absolutne vubec sanci na madness a podobny fighty..
Návrat nahoru Goto down
Peiraq

Peiraq


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 02. 15
Age : 30

Rollgram/shaman/resto/ele Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rollgram/shaman/resto/ele   Rollgram/shaman/resto/ele EmptySun Mar 08, 2015 11:34 pm

Prijat na test napis si o inv.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rollgram/shaman/resto/ele Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rollgram/shaman/resto/ele   Rollgram/shaman/resto/ele Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Rollgram/shaman/resto/ele
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pucak/ Shaman/ Resto
» Lanerot/Shaman/resto
» Robik/šaman/resto/enha
» Cloudjumper/Druid/resto/feral(cat)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
I N C O M I N G Guild Forum :: Guest Area :: Přihlášky (Aktuálně uzavřené) :: Přijaté-
Přejdi na: