I N C O M I N G Guild Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Marcines/ Paladin/ Retri/ Holly

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Marcines
Anonymní




Marcines/ Paladin/ Retri/ Holly   Empty
PříspěvekPředmět: Marcines/ Paladin/ Retri/ Holly    Marcines/ Paladin/ Retri/ Holly   EmptyMon Jun 08, 2015 12:53 pm

Vek: 20

Premium účet nemám.

Mám mikrofón a aj TS3

Momentálne ma neobmedzuje nič len 2 skúšky. Menšie obmedzenia budú od Októbra do Decembra, vtedy budem môcť hrať len večer.

Jsi ochotný/chceš se stát součástí pravidelné/stabilní raid grupy která bude raidovat každý týden ve stejný čas (od x do x hod)?:

to je jeden z dôvodov prečo chcem guild Smile a okrem toho očakávam ešte zábavu, komunikáciu prípadne výpomoc v questoch a profesiách.

Tak začal som s WoTLK tam som hral len na fun servery kde vam to hned hodilo level 80 a expili ste to do 225 meno serveru si už nepamätám, potom som prešiel na molten, kde som hral najprv WoTLK a potom CATA a teraz už Pandariu.

https://imgur.com/YjIVWiv https://imgur.com/RQtp8dl chýba mi ešte glyph of divine shield ale hneď keď ho zoženiem tak si ho tam hodím.

Tak celkom schopný dmg hlavne zo spelom teplars verdict a exorcism i ked si všímam že na tom servery je trocha menší Very Happy má aj dobré buffy ako napríklad inqusition alebo avenging wrath ale nevýhoda je že vždy potrebujete holly pover ale zase pri spelle holly avenenger sa generuje 3 holly power takže sa to dá. Ďalšíim dobrým spellom je divine shield, kde na mňa nemôže nikto útočiť a ja sa môžem uzdravovať v kľude. Staty dávam hlavne na haste a critical. Haste kvôli tomu aby sa mi rýchlo castili spelly a hity a samozrejme hit rating mať vždy aspoň 3.5 aby som aj niečo trafil Very Happy Profesie mám minning a jawelcrafting kvôli tomu aby som nemusel zháňať gemy po aukciách. Plánujem vytvoriť ešte ďalšiu classu a to arms warrior. To je vše pánové Very Happy



Návrat nahoru Goto down
Marcines
Anonymní




Marcines/ Paladin/ Retri/ Holly   Empty
PříspěvekPředmět: Talenty    Marcines/ Paladin/ Retri/ Holly   EmptyMon Jun 08, 2015 1:22 pm

Ešte som zabúdol vysvetliť prečo som si nahádzal takéto talenty Very Happy

long arms of low preto lebo mi to príde výhodné že keď dám judgment tak sa mi zvýši rýchlosť a môžem ciel dobehnúť alebo sa dostať za neho

fist of justice to je klasický stun

selfess healer aby keď dám 3x jugdment tak sa mi hodí flash of light okamžite

unbreakable spirit zníži mi to cooldown na divine shield o 50%

Holy avenger spelly ktoré dávajú 1 holly power budu dávať 3 a zvýši sa aj ich dmg.

execution sentence ak to dám na protivníka tak na neho bude padať kladivo ktoré mu počas pádu dáva malý dmg a pri páde by malo dať velký čo ale tu až tak veľký nedá Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lmex




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 01. 05. 15

Marcines/ Paladin/ Retri/ Holly   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marcines/ Paladin/ Retri/ Holly    Marcines/ Paladin/ Retri/ Holly   EmptyMon Jun 08, 2015 4:18 pm

Z pohledu paladina osobne. Proc se hlasis do PvE guildy? Z Prihlasky nikde nevypada ze mas zajem o raidovani, a to co se tu rozepisujes, 1. pve hit cap je vic nez 3.5%,
2. divine shield se pouziva dost malo natoz to glyphovat,sou tam dulezitejsi
3. mas spatne stat priority, na secondary je haste-> mastery-> crit, na moltenu klidne master-> haste, ale crit se necpe nikam protoze ho mas dost pasivne.
Jen muj nazor, nekdo si te poresi.
Návrat nahoru Goto down
Marcines
Anonymní




Marcines/ Paladin/ Retri/ Holly   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marcines/ Paladin/ Retri/ Holly    Marcines/ Paladin/ Retri/ Holly   EmptyMon Jun 08, 2015 4:53 pm

Áno máš pravdu v PVE je divine shield skoro nanič Very Happy aj s tým že critical až tak velmi netreba tiež máš pravdu a či PVE alebo PVP je mi úplne jedno ja sa prispôsobím vypočujem si pár rád pozriem pár videí získam PVE gear a je to. To nieje ťažké. Mne ide hlavne o to že ste CZ/SK komunita že proste nemusím lúštiť to čo mi píšu rôzne národnosti v rôznych jazykoch Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Peiraq

Peiraq


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 02. 15
Age : 30

Marcines/ Paladin/ Retri/ Holly   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marcines/ Paladin/ Retri/ Holly    Marcines/ Paladin/ Retri/ Holly   EmptyMon Jun 08, 2015 5:38 pm

Marcines/ Paladin/ Retri/ Holly   Image
Návrat nahoru Goto down
Avrenn
Admin
Avrenn


Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 04. 02. 15

Marcines/ Paladin/ Retri/ Holly   Empty
PříspěvekPředmět: RE   Marcines/ Paladin/ Retri/ Holly   EmptyTue Jun 09, 2015 11:14 am

obavam se ze tady budeme muset dat ciste NEPRIJAT, bohuzel malo zkusenosti etc, zda se mi ze hledas spis social guildu nez end game raiding, ale to se muze kdykoliv zmenit a muzes po case zkusit znovu
Návrat nahoru Goto down
https://incoming.forumczech.com
Sponsored content





Marcines/ Paladin/ Retri/ Holly   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marcines/ Paladin/ Retri/ Holly    Marcines/ Paladin/ Retri/ Holly   Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Marcines/ Paladin/ Retri/ Holly
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
I N C O M I N G Guild Forum :: Guest Area :: Přihlášky (Aktuálně uzavřené) :: Nepřijaté-
Přejdi na: