I N C O M I N G Guild Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Majkova prihláška

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
retry/holy/protect
Anonymní




Majkova prihláška  Empty
PříspěvekPředmět: Majkova prihláška    Majkova prihláška  EmptyWed Mar 11, 2015 10:58 pm


Tvůj věk? 18



Máš premium účet ? Pokud ne, jsi schopný si ho zajistit ? mám



Máš Mikrofon / Teamspeak? mám



Omezuje tě něco v hraní? neobmedzuje ma nič



Jsi ochotný/chceš se stát součástí pravidelné/stabilní raid grupy která bude raidovat každý týden ve stejný čas (od x do x hod)? samozrejme že by som chcel



Je li odpověď na předchozí otázku ne, co přesně od guildy očekáváš?



Jaký je tvůj ingame progress? (Specifikuj co nejpřesněj, pokud možno i s názvem serveru / realmu) Pred ressetom serveru sargeras FL7/7 normal 3/7 hc, DS 8/8 normal momentálne 4/7 FL, 5/8 DS vzhľadom k tomu že som člen guildy CZ legion SK kde absolútne zlyháva komunikácia tak som toto dosiahol s globalom. Smile



Screenshot UI, Screenshot Talent Buildu a Screenshot Glyphu ( www.imgur.com ) https://imgur.com/piOaKBV https://imgur.com/CQVLOIk https://imgur.com/vH830yx



Hlavní bod přihlášky, zde vypiš beze vzoru VŠE co víš o svojí classe ZDE NA MOLTENU, jak všichni víme tohle není blizz, neboj se rozepsat,
čím víc informací tím líp, např. Rotace, Talenty, Reforging, Gemming - nezajimá nás žádná zkopírovaná guide, piš vlastní slova a názory a ukaž, že máš s tím co hraješ zkušenosti. No takže rotačka začína guardianom v 20sec. potom zapínam macro kde je zealotry inquisition and avening wrath a v 15 sec. trinket na strenght. Ďalej vždy keď mám 3 holy pover zapínam Inquisition a snažím sa ten spell mať stále aktivovaný. Mimo toho začínam crusader strike ďalej judgement ak neprocne exorcism použijem holy wrath potom zas crusader strike čo mi dá 3 holy pover a potom hneď použijem templar verdict a takto to ide v podstate dookola. Reforging na retry do pve je hlavne mať čo najviac masterky hit tak aby som nemissoval na 87 a viac a potom taktiež expertise tak aby som mal čo najnižšiu šancu na dodge alebo parry a ďalej crit ale hlavne mastery a crit Smile gemming do červených + 40 strenght, žlté + 20 mastery + 20 crit,
Návrat nahoru Goto down
Majko
Anonymní




Majkova prihláška  Empty
PříspěvekPředmět: dodatok   Majkova prihláška  EmptyWed Mar 11, 2015 11:06 pm

Zabudol som na meno postavy to je Majko a na to že počas fightu požívam seal of truth a pri vačšim počte mobiek seal od rightneous samozrejme holy wrath a divine storm. Raidu schopné sú retri a heal a protect je zatial na ilvl 378. hlavne sa zameriavam na retry a heal ale šlovek nikdy nevie a ten tank sa určite niekedy zíde keď bude zlepšený aj on. Smile
Návrat nahoru Goto down
Peiraq

Peiraq


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 02. 15
Age : 30

Majkova prihláška  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Majkova prihláška    Majkova prihláška  EmptyWed Mar 11, 2015 11:21 pm

Talenty docela sileny, ale s tim ti nekdo v guilde poradi.. jinak premko mas, zajem raidovat mas a progress je gut takze PRO na test.
Návrat nahoru Goto down
Majko
Anonymní




Majkova prihláška  Empty
PříspěvekPředmět: odpoveď   Majkova prihláška  EmptyWed Mar 11, 2015 11:24 pm

TAlenty viem že je to celkom zaujímavé ale nemením to keď idem do pvp lebo sa mi nechce prehadzovať z healu zatial Very Happy tak to mám tak zkombinované Very Happy samozrejme pred raidom to upravím podla potrieb Smile
Návrat nahoru Goto down
Saladhor

Saladhor


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 11. 02. 15

Majkova prihláška  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Majkova prihláška    Majkova prihláška  EmptyThu Mar 12, 2015 6:46 pm

Co se postavy týče, tak víš co dělat. Jen k tomu burstu, trinket bych zapínal společně se zealtoy, AW a inqui.
+Prémko máš, nic tě neomezuje.
Jinak nemám výhrady, když pozměníš ty talenty, tak jsem PRO na test.
Návrat nahoru Goto down
Majko
Anonymní




Majkova prihláška  Empty
PříspěvekPředmět: ..   Majkova prihláška  EmptyThu Mar 12, 2015 7:07 pm

Ide o to že ten trinket musíš zapnúť tak aby ti všetky burst spelly skončili naraz a tým predĺžil maximálnu strenght a dmg .. takto to je lepšie ako spolu so zealotry Smile Ako určite sa nechcem dohadovať ale myslím si osobne že takto je to najlepšie Smile
Návrat nahoru Goto down
Saladhor

Saladhor


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 11. 02. 15

Majkova prihláška  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Majkova prihláška    Majkova prihláška  EmptyThu Mar 12, 2015 7:54 pm

Já jsem toho názoru, že to odpálit najednou ale když ti to vyhovuje takto a bude to dělat stejný nebo i větší dmg, tak proč ne Smile
Návrat nahoru Goto down
Majko
Anonymní




Majkova prihláška  Empty
PříspěvekPředmět: ..   Majkova prihláška  EmptyThu Mar 12, 2015 8:18 pm

Ja si rád nechám od teba poradiť v talentoch Very Happy v tom nemám tak jasno Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Avrenn
Admin
Avrenn


Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 04. 02. 15

Majkova prihláška  Empty
PříspěvekPředmět: Closed   Majkova prihláška  EmptyFri Mar 13, 2015 2:12 pm

no vsichni uz se vyjadrili, ja k palachovi nic dodavat nemusim, Prijat na test
Návrat nahoru Goto down
https://incoming.forumczech.com
Sponsored content





Majkova prihláška  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Majkova prihláška    Majkova prihláška  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Majkova prihláška
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» přihláška
» Přihláška Rdruid
» ougyho prihlaska
» prihlaska do guildy
» Prihlaska Sess ret pala

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
I N C O M I N G Guild Forum :: Guest Area :: Přihlášky (Aktuálně uzavřené) :: Přijaté-
Přejdi na: