I N C O M I N G Guild Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Holy priest, žádost o přijetí do guildy

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Granko
Anonymní




Holy priest, žádost o přijetí do guildy Empty
PříspěvekPředmět: Holy priest, žádost o přijetí do guildy   Holy priest, žádost o přijetí do guildy EmptyThu Mar 05, 2015 8:23 pm

Zdravíčko,
rád bych se k vám přidal. Chci se zdokonalit ve své classe a taky chci pořádné raidy. Informace o mně:
- věk 20,
- nemám premium účet a nebudu mít (utrácím peníze za pivo),
- mikforon i TS mám,
- dělám spoustu věcí kromě hraní, ale nenazýval bych to omezování, ovšem rád si zahraju a dokážu si vytvořit čas na hraní podle potřeb guildy (bude-li to alespoň trochu monžné),
- můj největší progress v tomto patchi je pouze na hranici heroic RDF,

https://imgur.com/EGtbIJx
https://imgur.com/jZAf9Y7







Návrat nahoru Goto down
Peiraq

Peiraq


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 02. 15
Age : 30

Holy priest, žádost o přijetí do guildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holy priest, žádost o přijetí do guildy   Holy priest, žádost o přijetí do guildy EmptyThu Mar 05, 2015 8:55 pm

Jediny co te zachranilo pred instant close je to ze mas snahu a chces se zdokonalit..

Nevyplnil jsi vubec nejdulezitejsi bod prihlasky o tvoji classe.. Tak to dopln jinak to zavrem..

Za me zatim Neutral i kdyz podle talentu to vypada docela slibne az na ten glyph na flash heal xD
Návrat nahoru Goto down
Granko
Anonymní




Holy priest, žádost o přijetí do guildy Empty
PříspěvekPředmět: Doplnění k textu   Holy priest, žádost o přijetí do guildy EmptyThu Mar 05, 2015 9:24 pm

O Moltenu toho moc nevím, jsem tu krátce od wipu. Zkoušel jsem tu i disco priesta a tam se mi zdálo, že některé věci nefungovaly, ale s holy priestem si myslím, že je to v pořádku. Podle mě je důležité mít vysoký regen many, především pokud máte slabší equip. Jako druhý nejdůležitější stat je pro mastery, ale to je možná jen pro mě, nevím. Líbí se mi mít ještě další menší healy po každém větším Smile
Většinou se snažím moc neplýtvat manou a healovat i za pomoci renew a prayer spellu. Když jde do tuhého, circle vždy když naběhne, healovat nejvíc zraněného, získat stacky na prayer party heal a kdyžtak největší eso Divine hymn. A teda sledovat negativní spelly na partě a dispelovat.

Omlouvám se, že to píšu až teď, já si toho jasně červenýho textu nevšímnul. I když byl docela výraznej.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Peiraq

Peiraq


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 02. 15
Age : 30

Holy priest, žádost o přijetí do guildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holy priest, žádost o přijetí do guildy   Holy priest, žádost o přijetí do guildy EmptyThu Mar 05, 2015 9:44 pm

V podstate mas uplne pravdu s tim holy priestem xD hlavne je to jedinej healer kterej musi jet full spirit i ve full BiS gearu.. healovat s holy priestem je fakt hard protoze strasne kape na manu.. no kazdopadne da se to jeste doladit s tim by ti poradili lidi v guilde..

Ja jsem teda PRO na test, ale jak jsi mohl cist ve vzoru prihlasky - bez premka zadny core progressy.. jen to co uz mame odprogressly..
Návrat nahoru Goto down
Saladhor

Saladhor


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 11. 02. 15

Holy priest, žádost o přijetí do guildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holy priest, žádost o přijetí do guildy   Holy priest, žádost o přijetí do guildy EmptyThu Mar 05, 2015 10:05 pm

Všechno co bych řekl, už bylo řečeno. Zájem a snahu se zdokonalit máš, to je hlavní Smile

Progress sice žádný nemáš ale to se myslím brzo napraví, když budeš sám chtít.

Jsem PRO na test.
Návrat nahoru Goto down
Avrenn
Admin
Avrenn


Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 04. 02. 15

Holy priest, žádost o přijetí do guildy Empty
PříspěvekPředmět: RE   Holy priest, žádost o přijetí do guildy EmptyThu Mar 05, 2015 10:24 pm

mno takze uz se to lidi vyjadrili dost myslim, ja opet k priestum radej nechavam mluvit zkusenejsi, takze overally

+ mas snahu se zdokonalit a uz jen to je pro me napul PRO Very Happy
+ zda se ze se o classu zajimas i kdyz nemas progress
+cas snad nebude problem

-nemas progress Very Happy
-nemas premko (tj - jen v priapde core runu na ktery se zatim nechystas, takze to neni problem)

ovsem nejsme jen end game guilda, radi poradime kazdymu kdo se snazi, takze to uzaviram jako prijat na test Smile

napis si ingame o inv Smile
Návrat nahoru Goto down
https://incoming.forumczech.com
Sponsored content





Holy priest, žádost o přijetí do guildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holy priest, žádost o přijetí do guildy   Holy priest, žádost o přijetí do guildy Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Holy priest, žádost o přijetí do guildy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihlaska do guildy
» Lekarnicka/priest/dcs
» Asady/priest/disco/shadow

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
I N C O M I N G Guild Forum :: Guest Area :: Přihlášky (Aktuálně uzavřené) :: Přijaté-
Přejdi na: